Aşağıdaki listede genel kullanıma açık, ücretsiz ticari programlar sunulmuştur. Ücretsiz programların süresiz kullanımı, dağıtımı ve kopyalanması içeriği değiştirilmediği sürece serbesttir. İstenilen programı detay sayfasından indirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ HESAP DEFTERİ PROGRAMI

ÜCRETSİZ HESAP DEFTERİ PROGRAMI

Ücretsiz Hesap Defteri ile basit bir şekilde parasal giriş çıkışlarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Borç alacak durumunu görebilirsiniz, isterseniz hareket veya durum raporu çıkarabilirsiniz. Hesaplar cari, kişi veya kasa mantığında kullanılabilir. Programın kuruluma ihtiyacı yoktur, kopyalayarak çalışır, ek veritabanı sistemi kullanmaz, yer kaplamaz. Usb flash bellekte taşınabilir ve kullanılabilir.


Git

KİMLİK BİLDİRİM ÜCRETSİZ SÜRÜM

KİMLİK BİLDİRİM ÜCRETSİZ SÜRÜM

Ücretsiz sürüm kimlik bildirim, 1 tesis 10 oda/hane ile sınırlıdır. Bunun dışında ücretli sürüm ile aynı özelliklere sahiptir. Kimlik Bildirim Programı ile güvenlik güçlerinin ihtiyaç duyduğu otel veya ev kiralama gibi geçici konaklama bilgilerini girebilir, takip edebilir, akbs ve jkbs sistemine uygun xml dosyaları kaydedebilirsiniz.


Git

ÜCRETSİZ ROUTER/MODEM/MİKROTİK İÇİN LOG TUTMA YAZILIMI

ÜCRETSİZ ROUTER/MODEM/MİKROTİK İÇİN LOG TUTMA YAZILIMI

Ücretsiz bir syslog kaydetme programı türünde olan yazılım, mikrotik gibi routerlardan veya modemlerden gönderilen syslog etkinlik/işlem kayıtlarını günlük dosyalar halinde kaydeder. Basit, sade arayüz ve kullanımı kolay olan bir yazılımdır. Windows işletim sistemlerinde çalışır.
Syslog Nedir?
Ağ cihazlarının olay mesajlarını log sunucusuna bildirim yöntemlerinden birinin adıdır, syslog. Syslog protokolü çok sayıdaki ağ cihazları tarafından desteklenir. Birçok olay çeşitleri için kullanılmaktadır. Örneğin, bir yönlendirici/router oturum açan/kapatan veya adres atanan kullanıcıları bildirebilir.
Protokol standart olarak Udp 514 portunu kullanmaktadır. Syslog programları/serverlar da log sunucusu olarak görev yaparak bildirilen etkinliklerin kayıt edilmesini sağlamaktadır.


Git