Otel Info Kanal Adbox 3dAdbox, Kurum içinde yada hedef kitlenizi bilgilendirme ve davranışlarında teşvik edici değişiklik yaratmak amacıyla Tv, ses, video, grafik veya metin gibi dijital içerikleri uzaktan yönetebildiğiniz yayın sistemidir.
Adbox, kurumsal iletişimden, reklama kadar tüm alanlarda kullanılabilen etkin, uzaktan yönetilebilen görüntülü ve sesli yayın aracıdır.
Adbox kullanım alanları oldukça geniştir. Oteller, Alışveriş Merkezleri, Hava Alanları, Metro istasyonları, Sinemalar, Okul, Üniversiteler, Hastaneler, Mağazalar, Fabrikalar... kısacası benzer amaçlarla hedef grubun bir arada olduğu tüm alanlarda tanıtım, reklam, bilgilendirme amaçlı olarak kullanılabilir.
 

ADBOX SİSTEM ÖZELLİKLERİ 

  • Sistem üzerinde gömülü olarak gelen Linux/OsX işletim sistemi üzerine entegre edilmiştir. 
  • Sistem kaynakları. video alanı ve diğer içerikler için 500 gb kapasite ile sunulmaktadır.(İhtiyaca göre kapasite arttırımı imkanı bulunmaktadır.) 
  • Adbox Oteller, Alışveriş Merkezleri, Hava Alanları, Metro istasyonları. Sinemalar, Okul, üniversiteler. Hastaneler, Mağazalar. Fabrikalar... kısacası benzer amaçlarla hedef grubun bir arada olduğu tüm alanlarda tanıtım. reklam, bilgilendirme amaçlı olarak kullanılabilir. 
  • Adbox altyapısını networke bağlı olan her bilgisayardan yönetim imkanı bulunmaktadır. 
  • İsteğe bağlı olarak internet üzerinden sistem yönetimine bağlanıp gerekli düzenlemeler yapılabilmektedir. 
  • Adbox görüntü arayüzü sabit olmayıp isteğe göre yeni şablon tasarımı yapılabilir. Örneğin deniz suyu sıcaklığının yer aldığı bölüm farklı amaçlar için düzenlenebilmektedir. 
  • Adboxın zamanlanmış yayın özelliği ile önceden tanımlanan zaman dilimlerinde otomotik olarak modüller arası geçişler sağlanabilir. (örneğin saat 12:00 dan 15:00 a kadar video modu aktif edilip kalan zamanlarda tv yayını gösterimde olacak şekilde düzenleme yapılabilmektedir.) 
  • Altyazılar ve slide show olarak gösterilecek resimler her gün için ayrı ayrı düzenlenebilmektedir.