Ticarimatik mikrotik yönetim yazılım paketi ile mikrotik cihazlarda internet hotspot kullanıcılarını yönetebilir, harici veri kaynakları ile kullanıcıları eşitleyebilir ve log kayıtlarını tutabilirsiniz.

Bu paket mikrotik hotspot kullanıcı yönetim programı, harici veri tabanları ile kullanıcıları eşitleme programı ve log programını içerir.

Pakete Dahil Olan Programlar:

1. Mikrotik Kullanıcı Yönetici Yazılımı:
Mikrotik hotspot kullanıcıları üzerinde kontrol sağlamanızı ve yönetmenizi sağlayan programdır. Cihazdaki tüm hotspot kullanıcılarını görmenizi ve yönetmenizi sağlar. Tek tıkla kullanıcı oluşturabilir. Fiş yazdırabilir.

2. Mikrotik Kullanıcı Eşitleme / Senkronizasyon Yazılımı:
Mikrotik hotspot kullanıcılarınızın harici bir veritabanı ile eşitlenmesini sağlayan programdır. MSSQL, MYSQL, MSACCESS(dosya), SQLITE(dosya) veritabanlarını destekler. Sentez, Elektra gibi otel programları ile kullanılabilir.  Veya dosya veritabanlarından eşitleyebilirsiniz. Amaca uygun kullanıcı verilerini almak için sql cümlesi kullanır. Sql cümlesi içinde istenilen biçimde kullanıcı adı, şifre ve bitiş tarihi verilebilmektedir. Örneğin, Otel programı gibi veritabanlarında kullanıcı adları tc kimlik veya pasaport şeklinde sql ayarlanabilir. Belirlenen aralıklarla otomatik kullanıcı ekler, günceller ve süresi bitenleri kaldırır.


3. Mikrotik Log Kaydedici Yazılımı:
Mikrotik cihazından gelen işlem kayıtlarını günlük dosyalar halinde kaydeder.
 

Programlar aynı bilgisayarda bulunmak zorunda değildir, ihtiyaca göre ağ üzerinde farklı konumlarda kullanılabilir. Ömür boyu lisanslıdır.


Fiyatlar

  • Mikrotik Yazılım Paketi: 1250
* Kdv hariç TL fiyatlar * Uzaktan ilk kurulum ücretsiz * E-posta desteği ücretsiz * 4 ay uzaktan destek ücretsiz * Ömür boyu lisans

İndirme

* Tanıtım sürümü ve tam sürüm aynı kurulumdadır.