Ticarimatik mikrotik yönetim yazılım paketi ile mikrotik cihazlarda internet hotspot kullanıcılarını yönetebilir, harici veri kaynakları ile kullanıcıları eşitleyebilir, kullanıcıların kendilerinin tc kimlik doğrulama, sms doğrulama ile kayıt olup oturum açmalarını sağlayabilir ve log kayıtlarını tutabilirsiniz.

Bu paket mikrotik hotspot kullanıcı yönetim programı, harici veri tabanları ile kullanıcıları eşitleme programı, kullanıcı kayıt api servisi ve log programını içerir.

Pakete Dahil Olan Programlar:

1. Mikrotik Kullanıcı Yönetici Yazılımı:
Mikrotik hotspot kullanıcıları üzerinde kontrol sağlamanızı ve yönetmenizi sağlayan programdır. Cihazdaki tüm hotspot kullanıcılarını görmenizi ve yönetmenizi sağlar. Tek tıkla kullanıcı oluşturabilir. Fiş yazdırabilir.

2. Mikrotik Kullanıcı Eşitleme / Senkronizasyon Yazılımı:
Mikrotik hotspot kullanıcılarınızın harici bir veritabanı ile eşitlenmesini sağlayan programdır. MSSQL, MYSQL, MSACCESS(dosya), SQLITE(dosya) veritabanlarını destekler. Sentez, Elektra gibi otel programları ile kullanılabilir. Veya dosya veritabanlarından eşitleyebilirsiniz. Amaca uygun kullanıcı verilerini almak için sql cümlesi kullanır. Sql cümlesi içinde istenilen biçimde kullanıcı adı, şifre ve bitiş tarihi verilebilmektedir. Örneğin, Otel programı gibi veritabanlarında kullanıcı adları tc kimlik veya pasaport şeklinde sql ayarlanabilir. Belirlenen aralıklarla otomatik kullanıcı ekler, günceller ve süresi bitenleri kaldırır.

3. Mikrotik Api Servisi Yazılımı:
Bu api programı ile mikrotik hotspot web karşılama ekranları veya başka platformlardan kullanıcının kendi internet hesabını açmasını sağlar. Tc kimlik doğrulama ile, Sms doğrulama ile, Konaklama/otelde oda no ve doğum tarihi doğrulama ile oturum açabilir. Oturum sonrası hoşgeldin ekranı ve sosyal medya linkleri verebilir. Türkçe - ingilizce destekli arayüz dosyaları dahildir.

4. Mikrotik Log Kaydedici Yazılımı:
Mikrotik cihazından gelen işlem/etkinlik kayıtlarını günlük dosyalar halinde kaydeder. Ayrıca paket içerisinde dahili log imzalama bulunmamaktadır, ücretsiz log imzalama programını bu adresten(https://www.btk.gov.tr/uploads/pages/iplogimzalayicisetup5-0.zip) indirebilirsiniz.
 
Bu yazılım paketi; mikrotik cihazın kendi veritabanında bulunan kullanıcıları, api protokolü ile cihaza bağlanarak direkt yönetir, internette sunucu radius server kullanmaz, verileriniz sadece sizin cihaz/bilgisayarınızda bulunur.

Programlar aynı bilgisayarda bulunmak zorunda değildir, ihtiyaca göre ağ üzerinde farklı konumlarda kullanılabilir. Ömür boyu lisanslıdır, aynı anda tek cihazı yönetebilir. Birden fazla cihaz durumunda her cihaz için yeni paket alınması gereklidir.
Sorularınız ve süreli tanıtım ve deneme lisansı için istekde bulununuz.


Fiyatlar

  • Mikrotik Yazılım Paketi Tüm Modüller: 190
  • Kullanıcı Yönetimi + Log: 110
  • Kullanıcı Yönetimi + Senkronizasyon + Log: 160
  • Kullanıcı Yönetimi + Api Servisi Tc Kimlik Sms Doğrulama + Log: 160
* Kdv hariç USD fiyatlar * E-posta desteği ücretsiz * 4 ay uzaktan program desteği ücretsiz * Ömür boyu lisans

İndirme

* Tanıtım sürümü ve tam sürüm aynı kurulumdadır. * Demo lisansı için iletişime geçiniz.